Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Medicup Ltd, 2013 yılında başta Kupa Terapisi olmak üzere tüm Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları için gerekli olan sarf malzemelerin, uygulayıcı,hasta ve çevre dostu olarak üretmek, Getat Uygulamaları’nın standartlarının ve kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak amacıyla İstanbul’da kuruldu.

Ekibimiz, Kupa Terapisi uygulamasının 2011 ve 2012 yılında iki uluslararası bilimsel sempozyumunu (Uluslararası Kupa Terapisi Sempozyumu) gerçekleştirerek hizmet ettiği alanda ilerlemeye katkı sağlamıştır. Tamamen yerli ve orijinal olmak amacıyla uygulamaya standart getirmek adına geliştirdiği Hacamat Kupası ve Supabı’nı patentlemiştir.

Türkiye ve diğer tüm ülkelerde Getat Uygulamaları’nın daha yüksek kalite ve standartlarda uygulanması, hizmet ettiğimiz alanın ihtiyacıdır. Bu kapsamda birçok üniversite, merkez ve uygulayıcı ile çalışıyoruz. Bizi tercih edenlerin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek için Ustalık Sınıfları (MasterClass) ve atölyeler gerçekleştiriyoruz.

Medicup Ltd, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları’nda kullanılan tüm malzemelerin güvenle ulaşılabileceği, Getat Uygulamalarının standartlarının yükseltilmesi, uygulayıcıların gelişiminin sağlanması için faaliyet gösteren öncü bir firmadır.

                     


Medicup Ltd, 2013 yılından bu yana, başta Kupa Terapisi olmak üzere tüm Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları için gerekli sarf malzemelerin, uygulayıcı, hasta ve çevre dostu olarak üretmek, Getat Uygulamaları’nın standartlarının ve kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak amacıyla çalışıyor.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir.


 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Yakuplu Mh. 67. Sk. 4/13 Beylikdüzü, İstanbul - Türkiye
  Kullanım Şartları   (+90) 850 255 1558
  Müşteri Memnuniyeti   medicup@medicup.com.tr
  İade ve Geri Ödeme Politikası      

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.