Çörek Otu Yağı (50 ml)

Fiyat:
36,11 TL + KDV
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Çörek Otu Yağı 50 ml

Soğuk Sıkım Çörek Otu Tohumu Yağı
Çörek otu tohumları kimyasal ve ısıl işlemler olmadan sadece mekanik işlemlerle, özel soğuk pres yöntemiyle üretilmesi sonucu elde edilen yağdır. Yüksek timokinon içerir.
Soğuk sıkım çörek otu yağı, ısıl işlem uygulanmadan elde edilir ve doğası bozulmayan bu yağ üstün niteliklidir.

Çörek Otu Yağı Üretim Aşamaları:
İlaçsız, gübresiz yetiştirilen ve atalık yerli tohumlardan elde edilen çörek otu elenir. Tozundan ve çöplerinden temizlenen çörek otu tohumları özel soğuk sıkım makinesinde sıkılır ve çelik haznelerde birikir. Sıkılan yağ 1 gün bekletilir ve kaba tortuları süzülür. Çörek otu yağı; karanlık ve serin bir yerde, tohum tortularının dibe çökmesi için 3 gün bekletilir ve süzülür. Süzülen yağ, toz halindeki ince tortularının da çökmesi için 7 gün daha bekletilir. Bu sürenin sonunda tüm kalıntılarından ayrıştırmak için 3. süzme işlemi de gerçekleştirilir. Yağın doğrudan güneş ışınağa maruz kalmasını engelleyen kahverengi cam ecza şişelerine dolumu yapılır.

Çörek Otu Yağı İçindekiler: %100 soğuk sıkım çörek otu tohumu yağı
Miktar: 50 ml
Menşe Ülke: Türkiye
Ambalaj: Cam
Muhafaza Koşulları: Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. Yabancı koku ve tat içeren maddelerden uzak bir ortamda saklayınız.
Alerjen Uyarısı: Alerjen içermemektedir.
Tadı: Acı                     
Kokusu: Keskin - Otsu
Rengi: Açık kahve – koyu sarı
Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi: Ambalajı açıldıktan sonra 1 sene içinde tüketilmelidir.

Bilgilendirme:
Sade Pazar Çörek Otu Yağı bir ilaç değildir. Herhangi bir tedavi amaçlı kullanımı için mutlak surette doktor gözetimi şarttır.
Tüm besinlerde olduğu gibi Çörek Otu Yağının kulaktan dolma bilgilerle yanlış veya aşırı kullanımının fayda yerine zarar verdiği hekimlerin bildirdiği bilgilerle sabittir.
Hamile ve emzirenlerin, gıda olarak tüketse dahî doktor tavsiyesi ve gözetiminde kullanmaları gerekir.
Diğer Özellikler
Stok KoduAKT0004
MarkaHekimana
Stok DurumuVar
8681057491281

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

  • Mevsiminde ve zamanında doğadan toplanan Sarı Kantaron çiçeklerinin (Hypericum perforatum), gölgede muhafaza edilerek en fazla %0,8 asitli natürel sızma zeytinyağı içinde soğuk proses maserasyondur.
    65,00 TL + KDV
  • Mevsiminde ve zamanında doğadan toplanan Sarı Kantaron çiçeklerinin (Hypericum perforatum), gölgede muhafaza edilerek en fazla %0,8 asitli natürel sızma zeytinyağı içinde soğuk proses maserasyondur.
    19,00 TL + KDV
  • Soğuk Sıkım Çörek Otu Tohumu Yağı Çörek otu tohumları kimyasal ve ısıl işlemler olmadan sadece mekanik işlemlerle, özel soğuk pres yöntemiyle üretilmesi sonucu elde edilen yağdır. Yüksek timokinon içerir.
    54,63 TL + KDV
                     


Medicup Ltd, 2013 yılından bu yana, başta Kupa Terapisi olmak üzere tüm Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları için gerekli sarf malzemelerin, uygulayıcı, hasta ve çevre dostu olarak üretmek, Getat Uygulamaları’nın standartlarının ve kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak amacıyla çalışıyor.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir.


 
  KURUMSAL   İLETİŞİM
  Hakkımızda   Yakuplu Mh. 67. Sk. 4/13 Beylikdüzü, İstanbul - Türkiye
  Kullanım Şartları   (+90) 850 255 1558
  Müşteri Memnuniyeti   medicup@medicup.com.tr
  İade ve Geri Ödeme Politikası      

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.